Kako da se učlanim?

pristupnica i mesečna članarina

Written by Slavica on . Posted in dokumenta

Klikom na link ispod, možete preuzeti PDF verziju pristupnice. Možete da je odštampate i popunite. Popunjenu pristupnicu možete  skenirati i poslati nam kao poruku na mail This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. .

U ustanovi u kojoj radite, možete da napišete zahtev da vam se odbija mesečno po 100 dinara za članstvo u UMSTPZZS od vaših primanja ili da  možete nto uraditi kvartalno i takođe nam dostavite skenirane uplatnice.

Pristupnica, . pdf verzija

Na sastanku Udruženja medicinskih sestara i tehničara primarne zdravstvene zaštite Srbije, 21. 11. 2012 u sedištu Udruženja (na Petra Konjovića 12), odlučeno je da iznos članarine za 2013.  bude 100 (sto dinara) mesečno.

primer popunjene uplatnice

Članarina se može uplatiti i ličnom uplatom na žiro račun 160 - 382344-69. Na ovaj način možete postati član našeg Udruženja i imati mnoge privilegije.

Dobrodošli!

Udruženje medicinskih sestara i tehničara primarne zdravstvene zaštite Srbije | Sva prava zadržana © 2013